Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Selgros! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Selgros znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Selgros

Selgros jest siecią sklepów oferującą hurtowy zakupów towarów dla osób z własną działalnością gospodarczą. Hurtownie wchodzą w część niemieckiego holdingu Transgourmet i mają swoją centralę w Poznaniu.

Pierwszy obiekt Selgros Cash&Carry został otwarty w 1997 roku w Poznaniu, a po szybkim sukcesie i dużej popularności wśród konsumentów, kolejny został wybudowany w Warszawie. Dzięki bardzo dobrym wynikom, prężnie rozwijająca się firma otwierała coraz więcej swoich placówek w kraju i za granicą, zarazem tworząc atrakcyjne miejsca pracy. W 2001 roku Selgros pojawił się na rynku w Rumunii, a siedem lat później zainaugurowano działalność w Rosji.

Aktualnie 40 z 90-ciu wszystkich hurtowni, znajduje się na terenie Niemiec, a 18 na terenie Polski. W Polsce hurtownie Selgros oferują miejsca pracy dla ponad 4 tysięcy osób i cieszą się szerokim uznaniem u małych i większych przedsiębiorców.