Sprawdź najnowszą ofertę sklepu SPAR! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu SPAR znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - SPAR

SPAR Polska rozpoczął działalność w 1996 r., rok później otwarte zostały pierwsze sklepy należące do naszej sieci. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 200 punktów detalicznych oznaczonych charakterystycznym zielono-czerwonym logo. Sklepy SPAR są prowadzone przez lokalnych przedsiębiorców, płacących podatki w Polsce, znających potrzeby swoich Klientów – w końcu żyją w tym samym miejscu co oni. Przyjazny personel zna swoich Klientów, którzy mogą się tu poczuć jak w domu, wśród przyjaciół.

Obecnie SPAR jest największą na świecie siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 36 krajach na 4 kontynentach. Ponad 12 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 11 milionów zadowolonych klientów. Pomimo osiemdziesięciu lat dynamicznego rozwoju, SPAR pozostaje wierny koncepcji stworzonej przez skromnych holenderskich kupców – przynależność do grupy pozwala właścicielom punktów detalicznych na zachowanie niezależnej pozycji.