Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Stokrotka na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Stokrotka na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Stokrotka są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Stokrotka dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Stokrotka na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Stokrotka na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Stokrotka na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Stokrotka są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Stokrotka dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Stokrotka na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Stokrotka! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Stokrotka znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Stokrotka

Spółka oparta na polskim kapitale, Stokrotka, powstała w 1994 roku w Lublinie. Początkowo sklepy widniały pod szyldem Eden, ale w 2000 roku zmieniono je na aktualną, dobrze znaną, nazwę Stokrotka. Po zapoznaniu się z rynkiem i zdecydowaniu o lokalizacji pierwszego punktu sprzedaży, w 1996 roku w Łęcznej, został otwarty pierwszy sklep sieci. Sieć sklepów zdobywała coraz większe uznanie wśród konsumentów i tysiące klientów odwiedzało sklepy każdego dnia, ale to właśnie rok 2009 był szczególnie ważny w rozwoju firmy. Właśnie w tym roku, na mapie kraju, przybyło ponad 30 nowych sklepów. Był to dotychczasowy rekord jeśli chodzi o ekspansję.

W 2013 roku dzięki utworzeniu własnej sieci logistycznej i wprowadzeniu nowoczesnych udogodnień dla klientów, Stokrotka zaczęła rozwijać się jeszcze intensywniej. Po zaledwie dwóch latach od wielkich zmian, sklepów Stokrotka, było już ponad 300, a w 2017 roku firma świętowała otwarcie sklepu numer 400 w Rykach.