Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Stokrotka! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Stokrotka znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Stokrotka

Spółka oparta na polskim kapitale, Stokrotka, powstała w 1994 roku w Lublinie. Początkowo sklepy widniały pod szyldem Eden, ale w 2000 roku zmieniono je na aktualną, dobrze znaną, nazwę Stokrotka. Po zapoznaniu się z rynkiem i zdecydowaniu o lokalizacji pierwszego punktu sprzedaży, w 1996 roku w Łęcznej, został otwarty pierwszy sklep sieci. Sieć sklepów zdobywała coraz większe uznanie wśród konsumentów i tysiące klientów odwiedzało sklepy każdego dnia, ale to właśnie rok 2009 był szczególnie ważny w rozwoju firmy. Właśnie w tym roku, na mapie kraju, przybyło ponad 30 nowych sklepów. Był to dotychczasowy rekord jeśli chodzi o ekspansję.

W 2013 roku dzięki utworzeniu własnej sieci logistycznej i wprowadzeniu nowoczesnych udogodnień dla klientów, Stokrotka zaczęła rozwijać się jeszcze intensywniej. Po zaledwie dwóch latach od wielkich zmian, sklepów Stokrotka, było już ponad 300, a w 2017 roku firma świętowała otwarcie sklepu numer 400 w Rykach.