Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Super-Pharm! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Super-Pharm znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Super-Pharm

Super-Pharm to sieć sklepów, która została założona przez Murraya Kofflera w latach 70. XX wieku. Kapitałowo powiązana jest z kanadyjską siecią Shoppers Drug Mart, a swoje siedziby ma nie tylko w Polsce, ale również w Chinach oraz Izraelu. Pierwszy sklep Super-Pharm powstał na przedmieściach miasta Herclijja w Izraelu, w 1979 roku.

Dzięki ciągłej ekspansji i dużej popularności wśród klientów, na dzień dzisiejszy, izraelska sieć liczy około sześćdziesięciu sklepów i daje pracę prawie sześciu tysiącom osób.

W 2005 roku firma zaczęła partnerstwo z Chinami, gdzie w ciągu zaledwie pięciu lat, otwarto prawie 90 sklepów.

Historia Super-Pharm w Polsce zaczęła się w 2001 roku, właśnie wtedy została otwarta pierwsza placówka w Polsce, łącząca drogerię, perfumerię i aptekę. W 2010 roku funkcjonowało już 33 sklepy, które w 2010 roku przyniosły 150 milionów USD obrotu. Obecnie w Polsce istnieje ponad siedemdziesiąt sklepów firmy Super-Pharm Poland Sp. z o. o.