Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Topaz! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Topaz znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Topaz

Topaz to sieć handlowa polskiego pochodzenia, której sklepy znajdują się jedynie w Polsce wschodniej. W 1993 roku, Zbigniew Paczóski, założył swoją spółkę i w Sokołowie Podlaskim, otworzył pierwszy sklep. Z niedużego garażu, zaopatrywał mieszkańców miasta w podstawowe artykuły spożywczo-przemysłowe. Kolejne 25 lat działalności to była ciężka praca i walka z konkurencją. Paszóski nie był pewien, czy uda mu się pokonać zagraniczne sieciówki z ogromny kapitałem, które zalały polski rynek handlowy. Jednak udało się i Topaz do dzisiaj dobrze prosperuje, a z jego usług korzysta tysiące zadowolonych konsumentów.

Obecnie sieć sklepów Topaz liczy ponad sto placówek, z który 58 to franczyzy (Topaz Express), w czterech województwach na wschodzie Polski. Oprócz sklepów spożywczych, spółka Topaz rozwija swoje stacje benzynowe, obiekty gastronomiczne, galerie handlowe, browar restauracyjny oraz inwestycje deweloperskie. Paczóski również planuje otwarcie nowoczesnego centrum logistycznego, które na celu będzie miało obsługę wszystkich działów oferowanych przez Topaz.