Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Tupperware na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Tupperware na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Tupperware są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Tupperware dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Tupperware na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Tupperware na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Tupperware na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Tupperware są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Tupperware dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Tupperware na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Tupperware! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Tupperware znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Tupperware

Nazwa popularnych pojemników do przechowywania żywności Tupperware, pochodzi od nazwiska ich wynalazcy jak i założyciela firmy, Earl'a Tupper'a. Na amerykańskim rynku produkty tej marki zaczęły się pojawiać już w 1946 roku i od razu zrobiły ogromną furorę dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, które pozwalały na długotrwałe przechowywanie jedzenia. Sprzedaż popularnych opakowań początkowo odbywała się poprzez prezentacje domowe, co pozwalało kobietom zajmującym się domem, na atrakcyjną odmianę.

W 1960 roku Tupperware zaczęło ekspansję na Europę, począwszy od Wielkiej Brytanii. Po zaledwie 3 latach produkty znane były w co najmniej sześciu europejskich krajach i zaczęły podbijać rynek Japonii i Australii. Ekspresowy rozwój spowodował, że przed 1970 rokiem, firma znajdowała się również na rynku Afryki oraz Ameryki Łacińskiej. Obecnie, Tupperware działa w ponad 100 krajach, na wszystkich kontynentach, a artykuły tej marki produkowane są w szesnastu fabrykach na całym świecie.

W Polsce Tupperware pojawił się w 1995 roku, a do dnia dzisiejszego produkty znanej amerykańskiej marki, możemy dostać poprzez przedstawicieli handlowych, podczas prezentacji kulinarnych, jak i w e-sklepie.