Sprawdź najnowszą ofertę sklepu TXM! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu TXM znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - TXM

TXM jest polską spółką należącą do grupy kapitałowej Redan S.A. Istnieje na polskim rynku od 1989 roku i jest drugą największą siecią odzieżowych sklepów dyskontowych w naszym kraju. Oprócz tego, że działa na terenie całej Polski, to sklepy polskiej firmy znajdziemy również w Rumunii, w Czechach i na Słowacji i na dzień dzisiejszy istnieje ponad 400 placówek firmy na naszym i ich terenie.

TXM szybko się rozrasta i cieszy się dużą popularnością. Konsumentów do sklepu przyciągają dobrej jakości produkty, zawarte w ofercie sklepu. Wszystkie z nich są w bardzo przystępnych cenach, a ponad 60% z nich, są produktami pochodzącymi z Polski.

TXM jest również firmą bardzo zaangażowaną społecznie. Współtworząc Fundację Happy Kids, stara się zapobiegać sieroctwu społecznemu dzieci i na co dzień finansuje działanie fundacji.

W 2017 roku, TXM został nagrodzony "Godłem Dobrej Marki 2017" w kategoriach: jakość, zaufanie oraz renoma.