Cyber Monday 2019 & Black Friday 2019

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Ziko na Cyber Monday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Ziko na Cyber Monday 2019. Wszystkie gazetki Cyber Monday sklepu Ziko są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Cyber Monday sklepu Ziko dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Ziko na Cyber Monday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Nie przegap gazetki i okazji sklepu Ziko na Black Friday. Tylko tutaj znajdziesz wszystkie najnowsze oferty wyprzedażowe i promocje sklepu Ziko na Black Friday 2019. Wszystkie gazetki Black Friday sklepu Ziko są dostępne tutaj, żebyś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Wszystkie najnowsze oferty na Black Friday sklepu Ziko dostępne tutaj - zacznij oszczędzać na tegorocznych okazjach, stacjonarnie i online. Porównaj bieżące okazje i ceny Ziko na Black Friday i znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Ziko! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Ziko znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Ziko

Za ogromnym sukcesem aptek Ziko, kryje się Jan Zając, który już od młodych lat, pokazywał swoja żyłkę do interesów. Jego pierwszym biznesem była dystrybucja produktów spożywczych. W latach 90' zauważył, że zapotrzebowanie na różnego rodzaju towary jest bardzo duże i że towary najlepiej importować z zagranicy. W ten prosty sposób działała jego pierwsza firma, która przynosiła bardzo dobre wyniki finansowe. Po ukończeniu studiów farmaceutycznych i już z gotowym zapleczem finansowym, Zając postanowił otworzyć swoją pierwszą aptekę. I tak w 2005 roku w Krakowie przy ulicy Retoryka otworzyły się drzwi pierwszego Ziko.

Obecnie, po dosyć wolnej, ale przynoszącej znaczące wyniki ekspansji, na terenie całego kraju znajduje się ponad 160 aptek pod nazwą Ziko. Kiedyś znana tylko krakowskim mieszkańcom lokalna apteka, dziś podbija rynek całej Polski. Swoja popularność zdobyła dzięki przystępnym cenom oraz doskonale wykwalifikowanej kadrze sprzedawców-farmaceutów.