Sprawdź najnowszą ofertę sklepu Ziko! Zajrzyj na naszą stronę i nie przegap najlepszych promocji w tym tygodniu!

Przeglądanie sklepowych gazetek nigdy nie było łatwiejsze. Wszystkie aktualne promocje i najlepsze oferty sklepu Ziko znajdziesz w jednym miejscu, właśnie tutaj! Nie czekaj, sprawdź już teraz!

Historia - Ziko

Za ogromnym sukcesem aptek Ziko, kryje się Jan Zając, który już od młodych lat, pokazywał swoja żyłkę do interesów. Jego pierwszym biznesem była dystrybucja produktów spożywczych. W latach 90' zauważył, że zapotrzebowanie na różnego rodzaju towary jest bardzo duże i że towary najlepiej importować z zagranicy. W ten prosty sposób działała jego pierwsza firma, która przynosiła bardzo dobre wyniki finansowe. Po ukończeniu studiów farmaceutycznych i już z gotowym zapleczem finansowym, Zając postanowił otworzyć swoją pierwszą aptekę. I tak w 2005 roku w Krakowie przy ulicy Retoryka otworzyły się drzwi pierwszego Ziko.

Obecnie, po dosyć wolnej, ale przynoszącej znaczące wyniki ekspansji, na terenie całego kraju znajduje się ponad 160 aptek pod nazwą Ziko. Kiedyś znana tylko krakowskim mieszkańcom lokalna apteka, dziś podbija rynek całej Polski. Swoja popularność zdobyła dzięki przystępnym cenom oraz doskonale wykwalifikowanej kadrze sprzedawców-farmaceutów.